Šo dziesmu igauņi sūtīs uz Eirovīzijas dziesmu konkursu (VIDEO)

Raksta attēls - Šo dziesmu igauņi sūtīs uz Eirovīzijas dziesmu konkursu (VIDEO) Ekrānšāviņš

05.03.2017 / Parmuziku.lv

Šogad Eirovīzijas dziesmu konkursā Kijevā Igauniju pārstāvēs dziedātāju Koits Tome (Koit Toome) un Lauras duets, kas izpildīs dziesmu "Verona". Lietuva savu izvēli izdarīs 11. martā.

Arī Igaunijā Eirovīzijas nacionālā atlasē "Eesti Laul" balso kā skatītāji, tā arī žūrija. Finālā piedalās 10 izpildītāji, vēlāk trīs no viņiem sacenšas par uzvaru. Abi dueta dalībnieki iepriekš jau ir piedalījušies Eirovīzijā, neiekļūstot desmitniekā, un Igaunijā ir pazīstami kā mūziķi un TV personības.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!