Lietuviešu vadošā grupa “Colours of Bubbles” izdod albumu un koncertēs Latvijā

Raksta attēls - Lietuviešu vadošā grupa “Colours of Bubbles” izdod albumu un koncertēs Latvijā Publicitātes foto

24.03.2016 / Parmuziku.lv

Lietuviešu “Colours of Bubbles” jaunais albums “She is the Darkness” jau pieejams staumēšanas servisos.

“Colourss of Bubbles” , kas dzimtajā Lietuvā ir ieguvuši Mūzikas gada balvu kā labākā Roka grupa ar diviem koncertiem viesosies Latvijā, lai prezentētu savu jauno studijas albumu “She is the Darkness”, kurš jau ir pieejams mūzikas digitālās izplatīšanas servisos.

Grupu varēs redzēt  10. jūnijā Rīgā, Nabaklab un 11. jūnijā Liepājā “Fontaine Palace”.

“Colours of Bubbles” ar  savu pirmo albumu jau ir viesojušies Latvijā un uzstājušies Positivus Festivālā, kā arī spēlējuši Igaunijā, Polijā, Somijā, Nīderlandē, tai skaitā dažādos mūzikas industrijas festivālos.

Pirmais singls “Rusty Trombone” jau ir izpelnījies skatītāju un kritiķu uzslavas Lietuvā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!