Ar vērienīgu šovu Viļņā uzstāsies Slipknot

Raksta attēls - Ar vērienīgu šovu Viļņā uzstāsies Slipknot Publicitātes foto

13.10.2015 / Parmuziku.lv

Nākamā gada 23. janvārī Lietuvā, Viļņas Siemens arēnā, ar vienīgo šovu Baltijā uzstāsies ņūmetāla zvaigznes Slipknot.

Slipknot mūzika ir bezkompromisa un agresīva roka iemiesojums. Pirms diviem gadu desmitiem dibinātā apvienība joprojām ir viens no populārākiem kolektīviem metāla mūzikas žanrā.

Slipknot video Duality mūzikas vietnē Youtube skatīts jau vairāk nekā 70 miljons reižu. Slipknot astoņas reizes tikuši nominēti Grammy balvai un prestižo apbalvojumu saņēmuši par dziesmu Before I Forget, kura tika atzīta par labāko dziesmu metāla mūzikas žanrā. Grupas koncerti vienmēr ir pārsteigumu pilni – apmeklētājus sagaida milzīgas dekorācijas, videoprojekcijas, gaismas efekti un fantastiska pirotehnika.

Biļetes uz koncertu būs iespējams iegādāties sākot no 16. oktobra Biļešu Serviss kasēs un internetā. Savukārt FBI koncertu kluba biedriem biļetes būs pieejamas jau no 15. oktobra.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!