Tallinn Music Week piedāvā divas plašas programmas par radošo spēku un digitālo attīstību

Raksta attēls - Tallinn Music Week piedāvā divas plašas programmas par radošo spēku un digitālo attīstību Publicitātes foto

22.03.2016 / Parmuziku.lv

Jau astotais pilsētas festivāls Tallinn Music Week (TMW), kas norisināsies no 28. marta līdz 3. aprīlim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, izziņo pirmos konferences lektorus un divas plašas programmas par mūsu sabiedrības nākotni, digitālo attīstību un radošo spēku. TMW delegātu caurlaides, kas garantē pieeju mūzikas industrijas konferencei un “Creativity for Change” forumam.

Konference norisināsies piektdien, 1. aprīlī, un sestdien, 2. aprīlī viesnīcā Nordic Hotel Forum. Tās atklāšanas ceremonija, kuru vadīs Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess, notiks “Creativity for Change” foruma ietvaros Teātrī nr. 99.

Atklāšanas panelis ar Tomasu Ilvesu un Hamdi Ulukaya, kurdu-amerikāņu izcelsmes kompānijas "Chobani” dibinātāju, kurš ir veltījis lielāko daļu savas bagātības, lai risinātu bēgļu krīzi un citas humānās problēmas, būs veltīts nesenajam Pasaules Bankas ziņojumam "Digitālās Dividendes", kas skar tādas tēmas kā digitalizācijas ietekme. Tā izstrādē piedalījās arī Hendriks Tomass Ilvess, kā arī Igaunija bija viena no galvenajām partnervalstīm tā tapšanas laikā.

Šī gada mūzikas industrijas konference pievērsīsies mūzikas nozīmes apliecināšanai un radošumam plašākā sabiedrības kontekstā - abi kā unikāls instruments, kas piedāvā veidus, lai līdzsvarotu sociālo satricinājumu un sniedz risinājumus, kā arī tiks runāts par straujās digitālās attīstības izaicinājumiem.

"Mēs vēlamies šī gada konferencē domāt plašāk. Saliekot kopā divas paralēlas programmas - TMW mūzikas industrijas konferenci un "Creativity for Change" foruma konceptu, mēs aicinām raudzīties uz mūzikas industriju dažādos kontekstos, piemēram, analizējot situāciju Eiropā vai pasaulē. Es domāju, ka mūzikas industrija un visa radošajā nozare kopumā var daudz ko piedāvāt, lai risinātu dažas no problēmām, ar kurām mūsu pasaule saskaras šodien. Tajā pašā laikā mūsu industrijai ir daudz ko mācīties no citiem domāšanas veidiem, citām biznesa nozarēm", komentē Helena Sildna, Tallinn Music Week direktore un šī gada divu paralēlo konferenču idejas autore.

Galvenie TMW Conference 2016 sarunu temati:

 • dziesmu rakstīšana kā māksla, amatniecība un bizness;
 • mūzika filmās;
 • digitālais tirgus;
 • datu iespējas radoša biznesa uzsākšanā;
 • zīmolu komunikācija;
 • klasiskā mūzika jaunāku auditoriju vidū;
 • teritorijas un reģioni – no Baltijas jūrai līdz pašiem Ziemeļiem un Tuvajiem austrumiem;
 • mūzika un žurnālistika 21. gadsimtā;
 • neatkarīgās ierakstu kompānijas.

Vairāk par lektoriem un programmu lasi šeit.

Galvenie “Creativity for Change“ foruma sarunu temati:

 • “Plašāks kopskats”;
 • vienlīdzīgas iespējas visiem;
 • kultūra un radošums kā sociālie;
 • kultūra un radošums sociālajai ietekmei;
 • apkārtējā vide – viena planēta;
 • zinātne, prasmes un sabiedrība;
 • migrācija, mobilitāte un nākotnes pilsētas;
 • komunicēt, lai radītu pārmaiņas.

 “Creativity for Change“ foruma lektori un programma atrodama šeit.

TMW delegātu caurlaide nodrošina pieeju mūzikas industrijas konferencei pirmajā un otrajā aprīlī. Tās ir pieejamas TMW mājas lapā par 275 EUR. Piesakies delegāta statusam šeit: http://tmw.ee/store/delegate-pass.

TMW festivāla caurlaides ir pieejamas TMW mājaslapā par 55 EUR. Caurlaides nodrošina ieeju visos klubos un koncertu vietās, kā arī speciālus piedāvājumus, kas saistīti ar citām festivāla programmām: http://tmw.ee/store/festival-pass. Atsevišķās koncertu biļetes var iegādāties Estonian Piletilevi.

TMW mūzikas industrijas konference tiek rīkota sadarbībā ar “Music Estonia”, Igaunijas Kultūras ministriju, “Cultural Endowment” un Igaunijas Autoru asociāciju. “Creativity for Change“ forumu atbalsta Igaunijas Nacionālais Civilās aizsardzības fonds, Integrācijas un migrācijas fonds “Mūsu cilvēki”, Igaunijas Ārlietu ministrija, Iekšlietu ministrija un Kultūras ministrija, kā arī Igaunijas Ministru kabinets.

Tallinas Mūzikas Nedēļas aktivitātes, kas pozicionē Tallinu kā atraktīvu mūzikas un kultūras galamērķi, atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!