Sākas mūzikas un urbānās kultūras festivāls Tallinn Music Week

Raksta attēls - Sākas mūzikas un urbānās kultūras festivāls Tallinn Music Week Publicitātes foto

27.03.2017 / Parmuziku.lv

Nedēļu gari talanta, zinātkāres, radošuma, brīvības un tolerances svētki – tā var raksturot festivālu Tallinn Music Week (TMW), kurš Igaunijas galvaspilsētā Tallinā sākas šodien, 27. martā. Festivāla apmeklētāji deviņu programmu ietvaros varēs iepazīt Tallinu caur pilnīgi jaunu prizmu.

Visas nedēļas laikā apmeklētājiem tiks piedāvātas 9 festivāla programmas, ar kuru palīdzību būs iespējams iepazīt Tallinu no jauna. Vairāk nekā 200 mākslinieki kāps uz skatuvēm veselās divās mūzikas programmās – TMW Music Festival un TMW City Stage. Aktuālākās mūzikas industrijas, cilvēktiesību, tehnoloģiju un pat politiskās problēmas, kā arī izaicinājumi tiks apspriesti divās konferencēs – TMW Conference un TMW Talks.

Gardēži Tallinu varēs izgaršot – festivāla apmeklētājiem programmas TMW Tastes ietvaros tiek piedāvāta restorānu izlase, kuros gaida īpašie piedāvājumi un citi pārsteigumi. Savukārt dizainam, arhitektūrai un mākslai veltītajās programmās TMW Urban Space un TMW Arts iespējams pieredzēt, kā Tallinas ielas iegūst jaunu elpu, kā arī apskatīt labākos pilsētas muzejus, mākslas galerijas un pat mākslinieku darbnīcas.

Festivāla ietvaros kino mīļiem tiek piedāvāta piecu dokumentālo filmu izrādes TMW Film, bet jaunos un daudzsološos, kā arī visiem pazīstamos Baltijas māksliniekus un dizainerus varēs satikt, kā arī viņu darbus iegādāties, dizaina tirgū.

Šogad kā festivāla galvenās ir izvēlētas tādas tēmas kā ilgtspējīga attīstība, tostarp Eiropas pilsētu attīstība, tolerance un dažādība, kopienu integrēšana sabiedrībā un mūsdienu informatīvā telpa, tajā skaitā viltus ziņas. Šīs tēmas Igaunijā būs svarīgas arī 2017. gada otrajā pusē, kad Igaunija kļūs par Eiropas Savienības prezidējošo valsti.

Festivāla Tallinn Music Week datumi:

27. marts – 2. aprīlis: TMW Tastes
27. marts– 1. aprīlis: TMW Talks, TMW Film
28. marts– 2. aprīlis: TMW Arts
28. marts– 1. aprīlis: City Stage (bezmaksas koncertu programma)
30. marts– 1. aprīlis: TMW Music Festival (vakara koncertu programa), Urban Space, Youth
31. marts– 1. aprīlis: TMW konference Creative Impact
1. – 2. aprīlis: Dizaina tirgus

Pilna festivāla programma pieejama šeit: https://tmw.ee/programme/

Festivāla mājas lapā ir pieejamas festivāla biļetes, kas garantē ieeju pasākumu norises vietās un piedāvā restorānu programmas TMW Tastes īpašos piedāvājumus. Pieejamas arī TMW delegātu caurlaides, kas ļauj piedalīties mūzikas industrijas konferencē un piedāvā prioritāru ieeju pasākumu norises vietās. Pārdošanā nonākušas arī biļetes uz atsevišķiem koncertiem, kuru cena ir no 8 līdz 25 eiro. Biļetes ir pieejamas festivāla mājas lapā https://tmw.ee/passes-tickets/.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!