Latvijas Televīzija izsludina pieteikšanos autoru un izpildītāju konkursam Supernova 2016

Raksta attēls - Latvijas Televīzija izsludina pieteikšanos autoru un izpildītāju konkursam Supernova 2016 Publicitātes foto

08.09.2015 / Parmuziku.lv

Konkursa Supernova 2016 atlase šogad uzsākta ātrāk, taču šova formāts tiks saglabāts. Šova veidotāji arī šogad sola augstu tehnisko līmeni.

Autoru un izpildītāju konkursā Supernova 2016 aicinātas pieteikties pilngadību sasniegušas personas vai grupas, kurās dalībnieku skaits nepārsniedz sešus cilvēkus. Konkursam pieteiktajai dziesmai jābūt jaunradītai un tā nedrīkst būt publicēta pirms 2015. gada 1. septembra. Iepazīties ar Supernova 2016 nolikumu un aizpildīt pieteikšanās anketu var LTV mājas lapā. Pieteikšanās konkursam no 7. septembra līdz 1. novembrim!

LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte: “Atbildības ziņā mēs esam pacēluši šo konkursu jaunā līmenī. Izmaiņas konkursa realizācijā – gan tehniskajā, gan formāta maiņā – likušas arī pašiem konkursantiem nopietnāk izturēties pret konkursu un Latvijas pārstāvēšanu starptautiskā vidē. Arī šogad konkurss būs augstā tehniskā līmenī."

Mums ļoti svarīgs ir jaunu talantu atlases process un ceram, ka arī šogad spēsim atrast spilgtu personību un konkurētspējīgu dziesmu.

 

Šova formāts jaunajā sezonā tiks saglabāts

Dziesmas un izpildītājus vērtēs gan starptautiska, gan LTV veidota žūrija. Ārzemju ekspertiem būs konsultatīvs raksturs. Gala lēmumu par to, kuras dziesmas un kuri izpildītāji nokļūs šova tiešraidēs, pieņems LTV repertuāra žūrija un darba grupa. Šova tiešraidēs dalībniekus vērtēs gan žūrija, gan skatītāji.

Šova formāts jaunajā sezonā tiks saglabāts Konkursa Supernova logo

Šova producente Ilze Jansone: “Lai sniegtu iespēju gan sev, gan izpildītājiem pamatīgāk sagatavoties un šovs būtu vēl iespaidīgāks kā pērn, šogad atlases procesu sākam ātrāk.

Visi divdesmit dziesmu izpildītāji un autori, kuri piedalīsies tiešraidēs, būs zināmi jau decembra sākumā.

"Taču lai aizkulišu darbs noritētu produktīvāk un dalībnieki varētu netraucēti gatavoties, līdz pat nākamā gada janvāra beigām viņu vārdus turēsim noslēpumā,” stāsta Ilze Jansone.
 

Šova sagatavošanās raidījumi tiks demonstrēti pēdējās divās janvāra nedēļās, savukārt konkursa tiešraides LTV programmā varēs vērot katru februāra svētdienu.

 

Supernova 2015 uzvarētāja Aminata Savadogo:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!