Noklausies "Supernovas" pusfinālistu dziesmas

Raksta attēls - Noklausies "Supernovas" pusfinālistu dziesmas Foto: Lauris Vīksne

05.01.2022

Zināmi LTV konkursa “Supernova” pusfinālisti; vēl vienu skatītājiem būs iespēja izvēlēties balsojumā. Dalībai Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” pusfinālā izvēlēti 16 dalībnieki, kuri jau pēc mēneša – 5. februārī – televīzijas tiešraidē sacentīsies par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā. Vēl vienu pusfinālistu no 10. līdz 14. janvārim interneta balsojumā būs iespēja izvēlēties skatītājiem.

“Šogad “Supernova” gādās par neskaitāmiem pārsteidzošiem mirkļiem! Esam patīkami pārsteigti par iesniegto dziesmu rekordu un redzam, ka mūziķi ļoti piedomājuši, kā atšķirties, izcelties un pārsteigt auditoriju. Gandarījums, ka pusfinālā iekļuvušās dziesmas ir dažādas un košas – ar nepacietību gaidām klausītāju un skatītāju vērtējumu pusfināla tiešraidē LTV1 jau 5. februārī. Kā pierāda līdzšinējo Eirovīzijas dalībnieku gaitas – dalība konkursā var kļūt par lielisku tramplīnu starptautiskai karjerai,” teic Agnese Štrause-Kubliņa, LTV Bērnu, jauniešu un izklaides raidījumu redakcijas vadītāja.

Dziesmas iespējams noklausīties Supernova mājaslapā! 

Konkursa “Supernova 2022” pusfinālā iekļuvuši:

 AMINATA “I'm Letting You Go” (mūzika un vārdi – Aminata Savadogo)

 BEATRISE HEISLERE “On the Way Home” (mūzika – Edvards Grieze, vārdi – Edvards Grieze un Beatrise Heislere)

BERMUNDU DIVSTŪRIS “BAD” (mūzika un vārdi – Marats Ogļezņevs)

BUJĀNS “He, She, You & Me” (mūzika – Reinis Sējāns un Intars Busulis, vārdi – Marts Pujāts, Jānis Šipkēvics)

CITI ZĒNI “Eat Your Salad” (mūzika – Roberts Memmēns, vārdi – Jānis Pētersons, Dagnis Roziņš, Jānis Jačmenkins (JJ Lush))

ELĪNA GLUZUNOVA “Es pabiju tur” (mūzika – Jānis Šipkēvics Jr., vārdi – Marts Pujāts)

INSPO “A Happy Place” (mūzika – “Inspo”, vārdi – Nadīna Stirniniece)

KATŌ “Promises” (mūzika un vārdi – Kaspars Ansons, Anna Zankovska)

LINDA RUŠENIECE “Pay My Own Bills” (mūzika – Rūdolfs Ozols, Ralfs Eilands, Valters Sprūdžs, vārdi – Ralfs Eilands, Valters Sprūdžs)

MARKUS RIVA “If You're Gonna Love Me” (mūzika un vārdi – Markus Riva)

MĒS JŪS MĪLAM “Rich Itch” (mūzika – Rūdolfs Ozols, Valters Sprūdžs un Ralfs Eilands, vārdi – Ralfs Eilands)

MIKS DUKURS “First Love” (mūzika un vārdi – Miks Dukurs)

PATRIKS PETERSON “Can't Get You Outta My Head” (mūzika un vārdi – Elviss Pētersons)

RAUM “Plans” (mūzika un vārdi – Reinis Straume, Arnis Račinskis)

The COCO’NUTS  “In And Out of the Dark” (mūzika – “The Coco'nuts”, vārdi – Marija Valmiera)

ZELMA “How” (mūzika – Arturs Liede un Andrjus Jaņuns, vārdi – Arta Zelma Jēgere)

Pusfināla septiņpadsmito dalībnieku būs iespēja izvēlēties ikvienam konkursa “Supernova” klausītājam un skatītājam – no 10. līdz 14. janvārim sabiedrisko mediju portālā LSM notiks balsojums, kuram izvirzītas 10 nākamās labākās žūrijas izvēlētās konkursa dziesmas. 

“Supernova” pusfināls – 5. februārī plkst. 21.05 LTV1 un REplay.lv.

Dziesmu un izpildītāju iekļūšanu “Supernova 2022” pusfinālā noteica LTV izvēlētā žūrija. Konkursa “Supernova” mērķis ir atrast spožu mākslinieku un populārās mūzikas skaņdarbu, kas pārstāvēs Latviju vērienīgajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā (pusfināli notiks 10. un 12. maijā, fināls – 14. maijā).

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!