Ievas Sutugovas ģitārists Jānis Bērziņš aicina uz solo koncertu "Sākums”

Raksta attēls - Ievas Sutugovas ģitārists Jānis Bērziņš aicina uz solo koncertu "Sākums” Publicitātes foto

23.05.2017 / Parmuziku.lv

24. maijā plkst. 15.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zāles skatuve kļūs par vēl nebijuša koncerta norises vietu. Uz plašās skatuves vienlaikus atrodoties gan mūziķiem, gan klausītājiem, tiks atskaņota jaunā un daudzsološā latviešu ģitārista Jāņa Bērziņa koncertprogramma "Sākums”.

Koncertā skanēs Jāņa Bērziņa oriģinālkompozīcijas, kuras sevī ietver džeza, fanka, roka un pasaules mūzikas izteiksmes līdzekļus. Skaņdarbos savīsies viegli un meditatīvi motīvi ar brāzmainām skaņu eksplozijām, kopā radot pozitīvu un izklaidējošu skaņu ainavu. Bez Jāņa Bērziņa jaundarbiem, koncertā skanēs arī komponistu Čika Koreas un ģitārista Tomija Emanuela kompozīcijas.

Koncertā piedalās Jānis Bērziņš (ģitāras), Staņislavs Judins (kontrabass, basģitāra), Krišjānis Bremšs (sitaminstrumenti), Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti). Šis būs arī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza ģitāras maģistrantūras kursa noslēguma koncerts.

Jānis Bērziņš šogad ieguvis 3. vietu konkursā "Riga Jazz Stage” un koncertējis, piedaloties tādos projektos, kā, piemēram - DONS, Intars Busulis, Ieva Sutugova.

Ieeja koncertā - bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!