"I Love You Records" saņem IMPALA balvu

Raksta attēls - "I Love You Records" saņem IMPALA balvu Foto: Tallinn Music Week publicitātes foto

04.04.2016 / Parmuziku.lv

Latvijas mūzikas apgāds „I Love You Records” bija viena no piecām mūzikas izdevniecībām, kas nedēļas nogalē ieguva Eiropas neatkarīgo mūzikas izdevniecību apvienības IMPALA balvu.

Atzīmējot 15 gadus kopš apvienības dibināšanas, IMPALA (Independent Music Companies Association) pievērsās Eiropas mūzikas izdevniecībām, kas ir jaunākas par šo organizāciju, izsludinot kampaņu "FIVEUNDERFIFTEEN”. Viens no mūzikas apgādiem, kas nokļuva IMPALA uzmanības lokā, bija "I Love You Records”.

Foto: Tallinn Music Week publicitātes foto

2. aprīlī mūzikas konferencē Tallinn Music Week izdevniecībām "I Love You Records” (Latvija), "Soliti” (Somija), "Porridge Bullet” (Igaunija), "Despotz Records” (Zviedrija), un "S1 Warsaw” (Polija) balvas pasniedza IMPALA prezidents Jonass Sjestrēms un valdes priekšsēdētāja Helēna Smita.

Konferences laikā notika arī paneļdiskusija, kurā izdevniecību pārstāvji un Jonass Sjestrēms apsprieda neatkarīgo apgādu nozīmi mūzikas industrijā un nākotnes perspektīvas.

Vēlamies izgaismot dziļāku un plašāku ieskatu neatkarīgajā sektorā. Paneļdiskusija Tallinas Mūzikas nedēļā ir lielisks sākums, kad piecas jaunas izdevniecības izstāsta savu pieredzi. Īstos mūzikas fanus tas interesē, viņi vēlas redzēt pilnīgu ainu – no kurienes nāk viņu iemīļotā mūzika,

uzskata Helēna Smita.

IMPALA ir neatkarīgo mūzikas izdevniecību asociācija ar mērķi apvienot un atbalstīt Eiropas nelielos mūzikas apgādus. "I Love You Records” ir 2009. gadā dibināts mūzikas izdevējs, kura katalogā ir Latvijas mūziķu Alises Jostes, "Laika Suns”, "Momend”, "Mona De Bo”, igauņu dziedātāja Iiris, igauņu grupas "Ewert and The Two Dragons”, "Sibyl Vane”, kā arī baltkrievu grupas "Super Besse" ieraksti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!