Ekskluzīva meistarklase trompetistiem

Raksta attēls - Ekskluzīva meistarklase trompetistiem Publicitātes foto

17.11.2015 / Parmuziku.lv

24.novembrī Mūzikas namā Daile notiks Ņūorleānas trompetista Kristiana Skota meistarklase.

Jau ziņots, ka Rigas Ritmi 2015 Ziemas koncertu sērijas ietvaros 24.novembrī Mūzikas namā Daile koncertu sniegs amerikāņu trompetists Kristians Skots (Christian Scott). Pēc ilgstošām sarunām mūziķis piekritis vadīt arī ekskluzīvu meistarklasi, kas norisināsies īsi pirms koncerta, mēģinājuma laikā Mūzikas namā Daile.

Trompetists, producents un komponists Kristians Skots ir divkārtējs Edisona balvas laureāts un Grammy balvas nominants. Mūziķa gaitas uzsācis 13 gadu vecumā, sava tēvoča, džeza leģendas Donalda Harisona (Donald Harrison, Jr.) paspārnē. Meklējot arvien jaunus mūzikas skanējumus, Kristians Skots tiecas radīt no mūzikas žanriem brīvu stilu, ko nosaucis par Stretch Music. Līdzās muzikāliem eksperimentiem, tiek brīvi improvizēts arī ar mūzikas instrumentiem – sadarbībā ar uzņēmumu Adam’s Music Instruments radīti vairāki jauni pūšaminstrumenti.

Koncertā Rīgā mūziķis uzstāsies ar programmu Christian Scott aTunde Adjuah presents Stretch Music, un meistarklases dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar to jau meistarklasē!

Pieteikšanās meistarklasēm un informācija, rakstot uz

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!