Attin atpakaļ 2015. gadu!

Raksta attēls - Attin atpakaļ 2015. gadu! Ekrānšāviņš no Youtube

11.12.2015 / Parmuziku.lv

Atceries šī gada lielākos hītus un stilīgākos deju soļus.

Video koplietošanas sociālais tīkls Youtube ir izveidojuši fantastisku video, kurā attin atpakaļ šī gada filmu un apvieno šī gada populārākos mūziķu, deju soļu un cilvēku emociju video, kuri ir satricinājuši pasauli 2015. gadā.

Par lielākajiem mūzikas hitiem 2015. gadā vairāk vai mazāk ir skaidrs, bet daudzi šī atskata video kadri liek palauzīt galvu.

Cik daudzus no šiem video vari atpazīt tu?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!