YouTube Latvijā sāk nodrošināt straumēšanas servisu YouTube Music

Raksta attēls -  YouTube Latvijā sāk nodrošināt straumēšanas servisu YouTube Music Foto: Szabo Viktor on Unsplash

18.07.2019

No šīs nedēļas Latvijas iedzīvotājiem ir pieejams jauns mūzikas straumēšanas serviss YouTube Music, kas paredzēts kvalitatīvas mūzikas baudīšanai no YouTube bezgalīgajiem resursiem, kā arī mūzikas izpētei, personalizēšanai un klasificēšanai, atiblstoši savam dzīvesstilam, vēlmēm un gaumei.

Jaunais straumēšanas serviss nodrošinās jaunas iespējas jebkuras mūzikas cienītājiem! YouTube jau tagad ir bezgalīgi plaša mūzikas izvēle -  no Koačellas festivāla straumēšanas tiešraidē līdz populārākajiem videoklipiem, piemēram, "Me!", "Boy With Luv" un "thank u, next". Cilvēki visā pasaulē apmeklē YouTube, lai baudītu mūziku ikdienā, kā arī atklātu jaundu mūziku. Taču YouTube sākotnēji tika veidota kā platforma skatīšanai, kas nozīmēja, ka mūzikas faniem bija jāspēj manevrēt starp vairākām mūzikas lietotnēm un YouTube. Tas nebija ērti un YouTube nolēma radīt YouTube Music, kas no šodienas pieejams arī Latvijā.

"Esam agandarīti par YouTube Music straumēšanas servisa uzsākšanu Latvijā – tā ir jauna aplikācija, kas apvieno visu, ko mīlam YouTube, ar personalizētu, viegli izmantojamu mūzikas starumēšanas iespēju," norāda Azi Eftekhari, Ierakstu zīmolu vadītājs, EMEA, YouTube.  "No jūsu mīļākajiem albumiem un mūzikas video līdz remiksiem un kaverversijām, kuras neatradīsiet neku citur, Youtube Music ir jūsu personīgais gids visaptverošā mūzikas pasaulē.”

Latvijas mūzikas cienītājiem YouTube Music noteikti patiks, jo:

1.Šeit ir VISS. Ne tikai mūzikas videoklipi, bet arī mūziķu oficiālie albumi, singli, remiksi, tiešraides, kaverversijas un citviet grūti atrodama mūzika – tas viss vienotā vietnē.

2.Īpaši pielāgoti ieteikumi. Serviss, kas dinamiski pielāgojas, lai sniegtu ieteikumus, pamatojoties uz to, ko esat klausījies iepriekš, kur jūs esat un ko jūs darāt. Piemēram, esat vingrošanas zālē un nodarbojaties ar fitnesu, vai sēžat satiksmes sastrēgumā un garlaikojaties? Jums tiks piemeklēta un piedāvāta atbilstoša mūzika.

3.Tūkstošiem mūzikas sarakstu (playlists), kas aptver jebkuru žanru vai noskaņojumu,vai aktivitāti.Tas nozīmē: neatkarīgi no tā, kāda veida mūzika jums patīk, kur jūs atrodaties, ko darāt, vai kāds ir jūsu pašreizējais noskaņojums, varat viegli atrast pareizo atskaņošanas sarakstu tieši šim brīdim. Izmēģiniet “Blogged 50”, lai atklātu jaunu mūziku, vai “Indie Under Pressure”, lai sirds sistos straujāk.

4.Viedā meklēšana ļaus atrast vajadzīgo dziesmu, pat ja nevarat atcerēties tās nosaukumu vai zināt tikai daļu no dziesmas vārdiem. Mēģiniet ierakstīt “that hipster song with whistling” vai “that rap song with flute

5.Aktuālākie videoklipi. Šībrīža aktuālākie videoklipi pasaulē ir atrodami tieši šeit, īpašajā "Hotlist" izvēlnē. Izmantojot YouTube Music Premium, varat nemanāmi pārslēgties starp dziesmu un mūzikas videoklipu, lai nepārtraukti klausītos un skatītos ar vienu klikšķi.

6.Nav interneta? Nekādu problēmu. Iegādājieties YouTube Music Premium, lai klausītos un lejupielādētu mūziku bez reklāmām, fonā vai visur, kur dodaties. Turklāt jūsu bezsaistes Mixtape automātiski lejupielādēs jūsu iecienītākās dziesmas, ja nu jums tas piemirstas.

Šobrīd Latvijas mūzikas fani bez maksas var baudīt jauno YouTube Music versiju, kurā ir iekļautas reklāmas. Bet tiem, kuri vēlas baudīt mūziku bez reklāmas, YouTube piedāvā abonēt YouTube Music Premium, kas ļauj klausīties mūziku fonā, lejupielādēt un baudīt to bez reklāmām. YouTube Music Premium mūzikas fani var izmēģināt vienu mēnesi bezmaksas šeit.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!