Atceries Ozola hitu "Pārdaugava"? Stāsta turpinājums singlā "Bolderājas Hata"

Raksta attēls - Atceries Ozola hitu "Pārdaugava"? Stāsta turpinājums singlā "Bolderājas Hata" Ekrānšāviņš.

22.12.2015 / Parmuziku.lv

Lokālais ansamblis "Jurčiks un Glamurčiks" savā pirmajā singlā "Bolderājas Hata" apdzied Rīgas mikrorajona dzīves skaistumu un īpatnības, kā arī romantiska rakstura problēmas.

Mūzikas cienītāji novērtēs atsauces uz pašmāju hiphopa vēsturi - repera Ozola hitu "Pārdaugava", asprātīgo dziesmas tekstu un autentisko deviņdesmito gadu vidi, kurā norisinās video darbība.

"Bolderājas Hata" radījuši reklāmas aģentūras DDB radošie prāti "DDB Latvia Xmas shortfilms 2015" ietvaros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!