HipHop mūzikas izpildītājs Daf Izdod jaunu dziesmu "Tuvāk"

Raksta attēls - HipHop mūzikas izpildītājs Daf Izdod jaunu dziesmu "Tuvāk" Publicitātes foto

01.11.2018 / Parmuziku.lv

Daf (īstajā vārdā Dāvis Gerhards) izdevis jaunu dziesmu, kurā piedalās arī šī mūzikas žandra pārstāvis Nātre (Jānis Dzenuška).

Dziesmai radīts arī Oficiālais lirikas video, kuru ir veidojis Toms Markovs.

Kā teikts hiphopera preses paziņojumā, "pilnīgi iespējams, ka dziesma kādam liks pakavēties jaukās atmiņās un būs kā sildītājs vēsākā gadalaikā. Dziesmai ir tipiska vasaras garša ar pozitīvu jūtu lādiņu, ko arī atspoguļo dinamiskais krāsu bagātais Lirikas video."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!