Industrijas Ziņas

Teilore Svifta ar Kalvinu Harisu vairs neslēpj attiecības..baseinā, Kanje Vests spēlē NBA, un citi jaunumi šeit!

Raksta attēls - Teilore Svifta ar Kalvinu Harisu vairs neslēpj attiecības..baseinā, Kanje Vests spēlē NBA, un citi jaunumi šeit!

11.06.2015 / Antra Bērtule

Īsumā par svarīgāko. Britnijas jaunā frizūra izskatās..novērtējiet paši! Skandāls ar Lopezas jauno video? Kāpēc Kalvins Hariss un Teilore Svifta atrodas baseinā uz piepūšamā gulbja? Pārējo - lasi tālāk.

1. Kalvins Hariss un Teilore Svifta tiešām ir pāris!

Arī baseinā. Ar piepūšamo gulbi. Tagad to zina visa pasaule. Vēl pirms pāris mēnešiem paklīda baumas par abu mūziķu romantiskajām attiecībām, un nu tas izskatās nepārprotami romantiski, vai ne? Iepriekš Harisam ir bijušas attiecības ar Elliju Goldingu un Ritu Oru, kā arī ar citām daiļavām, bet Teilore Svifta ir tikusies arī ar amerikāņu aktieri Džeiku Gilenholu un citiem stilīgiem vīriešiem.

 

2. Jo - kas gan var būt svarīgāks par jauno Britnijas Spīrsas frizūru?

Varbūt tikai ASV prezidenta vēlēšanas. Nu, labi, viņai piestāv!

 

3. Ja apvienojas tādi populārās mūzikas grandi kā Lorde un Disclosure, lai radītu kopīgus skaņdarbus - nevar nesanākt!

 

4. Kanjes Vesta mīļotā Kima Kardašiana taču ir viena traka sieviete!

 

Par godu skandalozā repera 38. dzimšanas dienai viņa ne tikai slepenībā ir noīrējusi basketbola laukumu viņam vien, bet arī noorganizējusi Kanjem iespēju uzsist basīti kopā ar NBA labākajiem spēlētājiem.

Domājāt, ka tas ir viss? Nē! Arī Džastins Bībers piedalījās spēlē. Īsts zvaigžņu basketbols, Kanje - priecīgs!

 

Un..pārsteiguma dziesma no Džona Ledženda! VIDEO

 

Kanje nopūš svecīti. Mīļi!

 

5. Dženifera Lopeza jaunajā video - labi. Dženifera Lopeza jaunajā video, kurā izskatās pēc divdesmitgadnieces - dīvaini, bet absolūti lieliski! Redzēsiet paši.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!