Ātrie fakti par grupu Pienvedēja Piedzīvojumi

Raksta attēls - Ātrie fakti par grupu Pienvedēja Piedzīvojumi Publicitātes foto.

14.09.2015 / Aiga Leitholde

Sveicot Māri Žigatu dzimšanas dienā un gaidot grupas koncertu, ātrs ekskurss grupas Pienvedēja Piedzīvojumi vēsturē.

Stabili uz alternatīvās skatuves

Grupas Pienvedēja Piedzīvojumu sastāvs ir nemainīgs un stabils jau 21. gadu. Grupā spēlē Māris Žigats, brāļi Aldis Lunde un Pēteris Lunde. Grupas diskogrāfija sastāv no 7 albumiem un vienas labāko dziesmu izlases.

Raupjie deviņdesmitie

Pienvedēja Piedzīvojumu pirmais koncerts esot noticis Liepājas klubā u.t.t. Koncertā grupa nospēlējusi četras - piecas dziesmas. Pirmie ierasti Nelaiks un Gumijas līme, kam sekoja Cilvēks ar Trepēm. Deviņdesmitos radītās dziesmas, tostarp dziesma Atjēdzies, joprojām ir neatņemama Pienvedēju koncerta repetuāra sastāvdaļa

Romantika

Tu un es ir dziesma bez kuras neizskatēt nevienam Pienvedēju koncertam. Lai arī kā Māris Žigats dziesmu piesakot necenstos izlocīties, ka dziesma nav par mīlestību, mēs taču zinām, kā tas ir patiesībā. Māris, starp citu, ir Pienvedēju piedzīvojumu dziesmu vārdu autors. Video no 2014.gada nogalē Palladium koncertzāles Pienvedēju 20 gadu pastāvēšanas jubilejas koncerta.

Sabiles Kultūras nams

1994. gada 25.augustā grupas draugs Gints ar goškrāsām un nolaustu otas galu uz Sabiles kultūras nama sienas uzzīmēja grupas mūziķus. Zīmējums joprojām esot apskatāms. Uz Sabiles kultūras nama skatves ir arī tapis video dziesmai Maniaks, kas atrodama 2014.gadā izdotajā albumā Tā mēs dzīvojam.

 

Sestdien 19.septembrī Pienvedēja piedzīvojumi  pirmo reizi būs dzirdami koncertā Nabaklab. Pirms viņiem uz skatuves kāps psihedēliskā roka apvienība So Lucid Electric Feel, pirms un pēc koncerta par atmosfēru gādās dīdžejs Muzadrive.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!