11 lieliski iemesli, kādēļ nedēļas nogali pavadīt Fontaine festivālā

Raksta attēls - 11 lieliski iemesli, kādēļ nedēļas nogali pavadīt Fontaine festivālā Foto: Publicitātes foto

11.08.2015 / Antra Bērtule

Un The Hobos atkalapvienošanās koncerts ir tikai viens no iemesliem.

Fontaine festivāls notiek jau šajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 15. augustam, Liepājā.

 

1. The Hobos

 Šķiet, ka apvienošanās ir populārākais vārds pēdējo gadu mūzikas dzīvē gan Latvijā, gan ārpus tās. Vēl nesen leģendāru apvienošanos piedzīvoja tikpat leģendārā Aurora, pērn arī K. Remonts un daudzas citas pasaules grupas. Nu ir pienācis laiks hobosiešiem. Un, jā, sen nav dzirdēti. Septembrī grupa spēlēs arī koncertu Palladium koncertzālē, Rīgā.

 

2. Līvi

 Līvi pavisam dzīvi spēlēs Fontaine festivālā, piesaistot arī tos bijušos grupas dalībniekus, kuri pēdējā laikā kopā nav spēlējuši jau ļoti sen. Nu, kārtīga Liepāja!

 

3. Dzelzs Vilks

 Piedzīvojuši vairākas brīnumainās pārvērtības, spēlējot gotisko roku un pat bērnu šūpuļdziesmas, Dzelzs Vilks tricinās skatuvi arī festivālā.

 

4. Inokentijs Mārpls

Pankroka vectēvs nav nekāds vectēvs, kad runa ir par koncertiem! Vai jūs esat gatavi sabradāt priekšnieku?

 

5. The Big Bluff

Ja tev patīk Kings of Leon, enerģisks blūzroks un talantīgi puiši ar ģitārām, tad The Big Bluff koncerts ir īstā vieta, kur atrasties festivāla laikā. Ja netici, noskaties šo lieliski asprātīgo uzaicinājuma video!

 

6. Opus Pro

Vēl viens ansamblis no roka leģendu puses, grupa Opus Pro ar tās līderi Alexu darbojas jau gandrīz 30 gadus. Solīdi!

 

7. Triana Park

Latviešu Lady Gaga? Ne gluži, bet līdzības jau arī tālu nav jāmeklē. Grupas soliste Agnese Rakovska ir spilgta un izceļas ar savu skatuves tēlu.

 

8. The Velvet Supernova

Šie jaunie cilvēki ir paguvuši iesildīt Slash (bijušā Guns N'Roses ģitārista) koncertu Viļņā un ir ar stabilu un zīmīgu fanu bāzi tepat, Latvijā.

 

9. Starlight Searchers

Šī grupa šogad ir titulēta Fontaine saimnieku un, tā teikt, hedlaineru, kārtā ar pašu Fontaine karali Luiju Fonteinu. Mēs paredzam daudz kiča un zelta, bet - tad jau redzēs!

 

10. The John E Vistic Experience

Britu kantrī/psihedēliskā roka/blūzroka grupa (sauciet, kā vēlaties) no Lielbritānijas savā zemē ir ieguvuši visai solīdu statusu, spēlējot arī Glastonberijas festivālā pirms pāris gadiem, un nu dosies koncertēt uz Latviju. Novērtē šeit, izklausās jau labi!

 

11. Liepāja! Tā vienmēr gaida apmeklētājus un nekad nav garlaicīga.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!