Industrijas Ziņas

Čellists raksta mūziku kaķiem

Raksta attēls - Čellists raksta mūziku kaķiem Ekrānšāviņš

20.11.2015 / Parmuziku.lv

Zinātniski pētniecisks darbs sešu gadu garumā, lai spalvainie, ņaudošie draugi un viņu saimnieki varētu relaksēties.

Čellists, diriģents, mūziķis ar 20 gadu darba pieredzi Deivids Tejs (David Teie, dzirdams Metallica albumā S&M) izvirzījis teoriju, ka jebkura zīdītāju suga intuitīvi atsaucas uz skaņām, kuras tā ir dzirdējusi tūlīt pēc savas dzimšanas, piemēram, kaķēns kaķenes murrāšanu. Ņemot vērā šo teoriju, Tejs sarakstījis Mūziku kaķiem, skaņdarbos iekļaujot dabiskās, kaķus raksturošās skaņas, to rakstot kaķiem tīkamā frekvencē.

Vēlākie, divus gadus ilgie novērojumi apliecināja, ka Mūzika kaķiem rezonēja ar savu mērķauditoriju – kaķi izrādīja interesi un līdzdarbojās (sāka murrāt). Deivids Tejs ir uzsācis Kickstater kampaņu, lai kaķiem sarakstīto mūziku izdotu albuma veidā. Ja Tavam miknkam šīs skaņas simpatizē, vairāk informācijas meklē šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!