Notiks koncerts dzīvnieku tiesību aizstāvības atbalstam

Raksta attēls - Notiks koncerts dzīvnieku tiesību aizstāvības atbalstam Attēlā: grupa "Tesa", publicitātes foto

18.03.2017 / Parmuziku.lv

Dzīvnieku aizstāvības organizācija “Dzīvnieku brīvība” aicina uz vēl nebijušu pasākumu. Šā gada 25. martā plkst. 20.00 vairākas pašmāju grupas koncertā “Mūzika pret būriem” sniegs vienotu priekšnesumu dzīvnieku tiesību aizstāvības kustības atbalstam Latvijā.

Sestdien, 25. martā plkst. 20.00 klubā “Nabaklab” notiks Latvijā pirmais koncerts ar mērķi piesaistīt sabiedrības uzmanību 21. gadsimta problēmai – dzīvnieku masveida ieslodzīšanai būros ar nolūku ekspluatēt viņus komerciālās, izklaides un citu veidu interesēs. Koncertā piedalīsies tādas pašmāju grupas kā Karmafree, S.A.D., Catalepsia un TESA.

Ar šo atbalsta koncertu pasākuma organizators bezpeļņas organizācija “Dzīvnieku brīvība” kopā ar domubiedriem caur mūziku vēlas pievērst uzmanību aktuālajai dzīvnieku aizsardzības problēmai un aicināt veidot labāku nākotni dzīvniekiem.

Organizatori norāda: “Dzīvnieki nespēj izteikt savas ciešanas ar vārdiem, lai ikviens tos saprastu un sadzirdētu. Tāpēc mums jāizmanto savas balsis. Ļausim mūzikai mūs iedvesmot labiem darbiem – gaišākai nākotnei dzīvniekiem!

Ieeja pasākumā par ziedojumu 3,00 EUR, kas tiks izmantots dzīvnieku aizstāvības darba atbalstam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!