Industrijas Ziņas

Mr. Tape - padomju laika DJ no Latvijas, kura vārds vēlaizvien izskan pasaulē!

Raksta attēls - Mr. Tape - padomju laika DJ no Latvijas, kura vārds vēlaizvien izskan pasaulē! Ekrānšāviņu kolāža

26.08.2015 / Parmuziku.lv

Hip hop mūzikas miksēšana un skrečošana uz magnētisko lentu atskaņošanas aparātiem izraisīja sajūsmu ne tikai toreiz.

Losandželosā, ASV bāzētā multimediju aģentūra Red Street Media savā facebook profilā nopublicēja video no Mr. Tape (Modris Skaistkalns) uzstāšanās pasaules DJ čempionātā DMC World DJ Championships Londonā.

Toreiz tas bija patiesi īpašs notikums, ņemot vērā PSRS laika ierobežotās tehniskās un ceļošanas iespējas.

Modris Skaistkalns ir latviešu mūziķis, komponists, dziedātājs, mūzikas producents un dīdžejs. Komponējis, aranžējis un producējis dziesmas tādiem izpildītājiem, kā Linda Leen, BTH, Ladybird, Tune-L, Igo, Amberlife, Roberts Pētersons, Mixeri, Pienvedēja Piedzīvojumi, C-Stones un daudziem citiem. 1989. gadā uzvarējis The 1st World Tape Jockeys Championships Rīgā. 1991. gadā kā viesis piedalījās DMC World DJ Championships Londonā. 1993. gadā kopā ar Agri Semēvicu izveidoja leģendāro grupu 100. Debija! Šobrīd Modris ir rokgrupas Moontalk līderis un solists.

Vai magnētiskās lentes vēlaizvien tiek kaut kur izmantotas? Tālu nav jāmeklē: 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!