Industrijas Ziņas

Latviešu Džimijs Hendrikss un Botāniskā dārza romantika. 10 latviešu mūziķi, kurus klausīties maija brīvdienās

Raksta attēls - Latviešu Džimijs Hendrikss un Botāniskā dārza romantika. 10 latviešu mūziķi, kurus klausīties maija brīvdienās

28.04.2015 / Antra Bērtule

Latviešu Džimijs Hendrikss - Laima Jansone, kārtīgs belziens no dūdiniekiem Auļiem, postfolkloras deva no Nepieradinātā Folka orķestra, romantika no Stūrī Zēveles, un vēl. Tava maija brīvdienu izlase ir šeit.

Laima Jansone, Olafs Okonovs - Zalktis. Vortex of living energy

 

Kokles spēks no Laimas Jansones!

 

Biruta Ozoliņa/ DJ Monsta - Rudzu BolssLatgaļu valoda skan neticami skaisti, ja sapīta kopā ar gaumīgu elektronisko mūziku.

 

Nepieradinātā Folka Orķestris - Sweet Desert Live

 

Pilns bišu spiets ar nepieradinātiem instrumentiem!

 

Iļģi - Acis veras-aizverasTautas mūzikas ilgspēlētāji Iļģi prot iekurināt gan ugunīgas dejas, gan nospēlēt meditatīvu koncertu.

 

Auļi - Dižduča auļosOtra tik spēcīga dūdinieku/bundzinieku ansambļa Latvijā nav!

 

Grodi - Rudzu talkaMierīga mūzika pasēdēšanai zem ziedošām ābelēm.

 


Jauno Jāņu Orķestris - Mazais VilciņšŠūpļadziesma Dzelzs Vilka noskaņās.

 


Zāle - MitagoViena no savdabīgākajām latviešu apvienībām ierakstījuši dziesmu par dīvainiem mežu tēliem


 


Imants Daksis - Elpo BērnsAtbrīvo savu iekšējo bērnu caur Imanta Dakša mūziku!Stūrī Zēvele - Pilns smaržu un pilns žūžuBotāniskā dārza himna jeb - plaukstošais pavasaris akustiskā dziesmā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!