The Chainsmokers pārvērš bērnības bildes mūzikas video. Mīļi!

Raksta attēls - The Chainsmokers pārvērš bērnības bildes mūzikas video. Mīļi! Ekrānšāviņš no Youtube video

28.06.2017 / Parmuziku.lv

Pirms panākumiem Holivudā The Chainsmokers bija pavisam parasti puiši. No to dienu arhīviem arī tapis šis video.

Mēs šo apvienību pazīstam kā The Chainsmokers, bet pirms Holivuda pieklauvēja pie viņu durvīm, šie puiši bija vienkārši Endrjū Tagarts (Andriew Taggart) un Aleks Pels (Alex Pall). Viņu nupat pubilcētais video ar nosaukumu "Young" atskatās tieši uz šīm dienām.

Abi puiši sacījuši, ka viņi nevar noskatīties šo video bez kļūšanas emocionāliem. Viņi pasakās saviem tuviniekiem par šo fotogrāfiju uzņemšanu, kamēr paši vēl bijuši pavisam mazi.

Video rezultāts ir trīs minūšu garš foto atskats, sākot no bērnības dienām, līdz pat šim brīdim, kad puiši koncertos spēj aizpildīt stadionus un ir atpazīti visā pasaulē.

Dziesma "Young" ir priekšpēdējā grupas debijas albuma Memories...Do Not Open dziesma.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!