Trauksmainie Intara Busuļa koncerti jau drīzumā. Iesildies ar piecām mūziķa dziesmām tagad!

Raksta attēls -  Trauksmainie Intara Busuļa koncerti jau drīzumā. Iesildies ar piecām mūziķa dziesmām tagad! Foto: Publicitātes foto

05.05.2015 / Antra Bērtule

Talantīgais mūziķis Intars Busulis šopavasar un vasaras sezonā koncertēs ar pavadošo orķestri, kuram ir dots savdabīgs nosaukums - Abonementa orķestris.

Koncerti piecās Latvijas pilsētās sāksies jau 15. maijā un biļetes joprojām ir pieejamas - šeit.

Kamēr minam, kas slēpjas zem šī mīklainā orķestra nosaukuma, klausāmies Parmuziku.lv speciālo Intara Busuļa dziesmu TOP 5.

 

Intars Busulis - Viss ir iespējams

 

 

Intars Busulis - veltījums Laimai Vaikulei - Blūzs (Negribas vairāk nekā) LIVE

 

 


Intars Busulis /Я люблю тебя больше природы/ Raimonds Pauls (LIVE)

 

 


Pārdaugavas bārs - Intars Busulis & Abonementa orķestris

 

 


Vāveres lambada - Intars Busulis & Abonementa Orķestris & Jānis Elsbergs

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!