ArtifexLV izdod dziesmu kopā ar Intaru Busuli

Raksta attēls - ArtifexLV izdod dziesmu kopā ar Intaru Busuli Publicitātes foto

29.09.2022

Projekta ArtifexLV ietvaros tapusi jauna dziesma “Atpakaļ”. Singla mūzikas autors ir Juris Ludženieks, vārdu autors – Kārlis Kazāks, to iedziedājis Intars Busulis.

“Dziesmas demo ar pavadījumu un dažādām zilbēm iedziedātu melodiju tapa jau 2021. gadā. Zināju, ka vēlos, lai dziesmu izpilda Intars Busulis, tomēr man vajadzēja kādu laiku, lai saņemtos un nosūtītu viņam demo. Biju patīkami pārsteigts, ka Intars Busulis piekrita dziesmu iedziedāt.  Abi vienojāmies, ka dziesmas vārdus varētu uzrakstīt Kārlis Kazāks. Man par lielu prieku, arī Kārlis piekrita piedalīties dziesmas tapšanā,’’ par dziesmas “Atpakaļ” radīšanas procesu stāsta Juris Ludženieks.
Dziesmas „Atpakaļ” producents ir Juris Ludženieks. Tā ierakstīta JL ierakstu studijā.
Līdz šim ArtifexLV izdevis dziesmas kopā ar Jāni Stībeli (‘’Lūdzu, neaizej’’), Elzu Rozentāli (‘’Sniegavīra noslēpums’’) un Normundu Rutuli (‘’Visu gaišu).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!