Ko klausās deputāts Artis Pabriks?

Raksta attēls - Ko klausās deputāts Artis Pabriks? Foto: Valdis Kauliņš

05.10.2015 / Alise Pabērza

Šķiet, ka ikvienam kaut reizi prātā ir ienācis jautājums - kādu mūziku klausās sabiedrībā pazīstami cilvēki?

Lai to noskaidrotu, mēs ik pa laikam uzdosim šo jautājumu nevienam citam, kā šiem sabiedrībā zināmajiem cilvēkiem. Kā pirmais uz šo jautājumu atbildēja Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks. 

Par saviem mūzikas klausīšanās ieradumiem Pabrika kungs teic šādi:

Visbiežāk man mūziku sanāk klausīties automašīnā, tad ieslēdzu radio un klausos to, kas tur skan. Reizēm klausos mūziku arī mājās, bet jāteic godīgi, ka nav tik daudz laika, cik gribētos, lai varētu tā nesteidzoties izbaudīt mūziku. Līdzīgi ir arī ar koncertiem - tos gribas apmeklēt, bet tam neatliek laika tik daudz, cik gribētos. Tiesa, reizi pa reizei noskatos kādu koncertu televizorā.

Zemāk ir apkopotas Arta Pabrika visu laiku mīļākās dziesmas un pēdējā laikā iecienītākie skaņdarbi. 

 

Pink Floyd - Another Brick In The Wall

Nebūs jau pārsteidzoši, ja teikšu, ka šī dziesma man saistās ar politiskiem notikumiem, Berlīnes mūra krišanu un pārmaiņām. 

 

Creedence Clearwater Revival - Have You Ever Seen The rain?

Vispār jau man patīk tāda kā pusretro mūzika, četrdesmitie, piecdesmitie, protams, nemaz nerunājot par Polu Makartniju un Bītliem. Man patīk tāda mūzika, kuras saturs ir par sabiedrisko dzīvi, kurā ir melodiskums, tāda filozofiskā daļa vai arī dejiskā.

 

Rodriguez - I Wonder

Vēl mana meita mani iepazīstināja ar fantastisko Rodriguez mūziku. Pie viņa dziesmas I Wonder es arī nodejoju deju deju šovā (domāts šovs Dejo ar zvaigzni, kurā Artis Pabriks nodejoja deju kopā ar Agitu Mironovu 2015. gada 12. aprīlī - red.).

Par savām pēdējā laika iecienītākajām dziesmām Artis Pabriks min Aviicii, Kygo un Meghan Trainor dziesmas.

 

Aviicii - Waiting For Love

 

Kygo - Stole The Show feat. Parson James

 

Meghan Trainor - All About That Bass

Šī ir tāda vienkārši jauka dziesma un man ļoti patīk tās videoklips. 

 

Savukārt šeit var noskatīties video par to, kā Artim Pabrikam padevās deju solis šovā Dejo ar zvaigzni.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!