Katrīnes Lūkins jaunās dziesmas video piedalās Artuss Kaimiņš un Kristīne Nevarauska

Raksta attēls - Katrīnes Lūkins jaunās dziesmas video piedalās Artuss Kaimiņš un Kristīne Nevarauska Ekrānšāviņš

27.11.2015 / Parmuziku.lv

Pēc ilgāka pārtraukuma ar jaunu dziesmu startē dziedātāja Katrīne Lūkins. Video tapšanā piedalījusies gan aktrise Kristīne Nevarauska, gan aktieris un deputāts Artuss Kaimiņš.

Jaunās dziesmas Crush & Burn mūzikas autori ir pati Katrīne sadarbībā ar savu tēvu Andri Lūkinu un producentu Kārli Indrišonoku, bet dziesmas tekstu rakstījusi pati dziedātāja. Klipā piedalās aktrise Kristīne Nevarauska, kā arī aktieris un deputāts Artuss Kaimiņš, kurš videoklipa noslēgumā citē pats sevi: ”Tu zini, kas es esmu? ”

Katrīne par jauno dziesmu: ”Tikai tu pats vari iespaidot lietas. Arī kad viss iet slikti, var atrast ceļu atpakaļ. Dažreiz šķiet, ka tevi neviens nesaprot un ka tu esi viens uz šīs pasaules ar savām problēmām. Mēs arī īsti neapzināmies, cik patiesībā varam būt stipri un paši sev palīdzēt.

Esam daudzas reizes darījuši lietas apzinoties, ka tas ir nepareizi, līdz beidzot, tu saproti, ka tā turpināt nevar un lietas ir jāatrisina. Dažreiz, tikai tad kad kaut kas atgadās, tu saproti, cik tas tev ir bijis svarīgi. ”

Ieraksts veikts SGD studijā, Jaunolainē. Dziesmu miksēja Jānis Kalve Labo ierakstu studijā.

Video filmēja un režisēja Artis Dzērve, bet pie sižeta līnijas strādājuši visi dziesmas autori kopīgi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!