Ēriks Upenieks piedāvā orģinālkompozīciju "Full Circle"

Raksta attēls - Ēriks Upenieks piedāvā orģinālkompozīciju "Full Circle" Publicitātes foto

12.04.2017 / Parmuziku.lv

Skaņdarbs ir dziļi filosofisks stāsts par dzīves ceļu, ko piedzīvo katrs uz šīs zemes. Dziesmas tapšanā piedalījies arī Latvijā zināms kontrabasists Pēteris Liepiņš, kā arī izcils sitamo instrumentu mūziķis Artis Orubs.

 "Man ļoti patīk eksperimentēt! Esmu strādājis vairākās ierakstu studijās, bet, dažkārt, iedvesma rodas ārpus studijas sienām. Ne vienmēr  ierakstam atvēlētajā laikā ir iespējams atrast īstās notis. Šis skaņdarbs radās spontāni, bet par laimi man bija viss nepieciešamais, lai piefiksētu visas idejas!" atklāj Ēriks Upenieks.

Ģitārists Ēriks Upenieks piedalījies neskaitāmos muzikālos projektos, kā arī koncertējis ar dažādiem Latvijā zināmiem mūziķiem, tai skaitā Igo, Jānis Sībelis, Aivars Hermanis, Ginta Krievkalna. Piedalījies arī Ulda Marhilēviča koncertprogrammās!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!