Industrijas Ziņas

Patiesi un sirsnīgi! Fani aizkustinošā video izsaka atbalstu rokgrupai "Eagles of Death Metal"

Raksta attēls - Patiesi un sirsnīgi! Fani aizkustinošā video izsaka atbalstu rokgrupai "Eagles of Death Metal" Ekrānšāviņu kolāža.

15.12.2015 / Parmuziku.lv

Amerikāņu garāžroka grupas "Eagles of Death Metal" fani no visas pasaules video vēstījumā izsaka atbalstu un līdzjūtību mūziķiem par Parīzes koncertā piedzīvoto traģēdiju.

"Mēs esam viena ģimene. Mēs kopā smejamies, atpūšamies, ceļojam, dejojam, svinam, kopā daudz par daudz dzeram un kopā arī sērojam. Mēs vēlamies, lai jūs zinātu, ka jūs neesat vieni. Mēs esam pateicīgi par to, ko jūs mūsu labā dariet!" - video saka fani.

Grupas bundzinieks Džošs Homme, zināms arī kā grupas "Queens of the Stone Age" līderis, vietnes  Instagram profilā par fanu sagatavoto video pauž visdziļāko pateicību. Kā jau ziņojām, šī gada 13. novembrī grupas koncertā Parīzes koncertzālē Bataclan teroristu uzbrukumā tika nogalināti 89 cilvēki. Ar savām sajūtām "Eagles of Death Metal"  dalījās emocionālā intervijā ar protāla Vice žurnālistu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!