Reperis ansis un Dj Monsta paceļ savu balsi

Raksta attēls - Reperis ansis un Dj Monsta paceļ savu balsi Publicitātes foto

19.11.2015 / Parmuziku.lv

Reperis ansis un Dj Monsta klajā laiž singlu Pacel savu balsi. Dziesma ir par spēcīgām balsīm, kas neapzinās vai šaubās par savu spēku, kā arī par apstākļiem un varu, kas šo spēku apzināti cenšas mazināt, ierobežot, novirzīt no patiesajiem mērķiem vai citādi slāpēt.

Par labu iedvesmu dziesmas teksta un mūzikas tapšanā kalpoja Jāņa Petera vārdi un Pētera Plakida mūzika kora dziesmai Ar dziesmu dzīvībā. Kā arī Pacel savu balsi tekstā ansis atsaucies uz gada pirmajā pusē sacelto ažiotāžu ap battle rap sacensībām #PieliecPunktu radio Pieci.lv ēterā, kam dziesmas saturā pieskāries metaforiski, zemtekstā. Rezultātā vēstījums interpretējams divējādi. Gan vienā, gan otrā gadījumā ansis un DJ Monsta aicina gan nevietā klusējošos neklusēt, gan pacelt savu dziesmu no dubļiem, kur tā iemīdīta.

Dj Monsta (Uldis Cīrulis) — viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas dīdžejiem, elektronikas un scratch meistariem. Dažādos projektos sadarbojas ar hip hop, džeza, tautas un akadēmiskās mūzikas mūziķiem. 2014. gadā kļuvis par Latvi­jas RedBullThre3Style čempionu.

ansis (Ansis Kol­ma­nis) ir hip hop kultūras mul­ti­funkcionārs — reperis, bīt­meik­eris, pro­du­cents un skaņu inže­nieris. Ar hiphopu aizrau­jas jau vairāk nekā 10 gadus. ansis zināms arī  tādu apvienību kā Dirty Deal Audio, Netīrās cilpas, Riekstu Armija, PKI, Krei­sais Krasts u.c. dalībnieks.

Abi mūziķi pateicas Latvijas Radio un Pieci.lv par projekta iedvesmošanu, kā rezultātā tapa Pacel savu balsi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!