Positivus Festivālā uzstāsies Dj Mike Skinner un Branko no Buraka Som Sistema

Raksta attēls - Positivus Festivālā uzstāsies Dj Mike Skinner un Branko no Buraka Som Sistema

27.05.2016 / Parmuziku.lv

Uz Red Bull Music Academy skatuves Positivus festivālā šovasar uzstāsies atzītais britu dīdžejs Mike Skinner (Maiks Skinners) kopā ar Mančestras apvienību Murkage, kā arī pasaules mūzikas elpas vēstnesis, portugālis Branko no elektroniskās deju mūzikas projekta Buraka Som Sistema. Arī pārējā laikā uz deju ritmiem apvītās skatuves redzēsim gan uzlecošās zvaigznes, gan Baltijā un pasaulē jau novērtētus vārdus.

DJ Maiks Skinners, kurš līdz 2011. gadam bija pazīstams kā britu hiphopa un UK garage projekta The Streets līderis, labāko Apvienotās Karalistes klubu noskaņu uz Red Bull Music Academy skatuves iegriezīs sestdienas naktī. Viņam piebiedrosies Mančestras dīdžeju, producentu un mūziķu kolektīvs ar segvārdu Murkage, kas gādās par neaizmirstamu un vēl neizpaustus pārsteigumus sološu priekšnesumu.

Savukārt portugālis Branko, kurš kā daļa no mūzikas projekta Buraka Som Sistema savulaik uzstājies kā Glāstonberijā, tā Roskildes festivālā, Positivus apmeklētājus iepazīstinās ar aktuālākajām elektroniskās mūzikas skaņām no visas pasaules.

Jaunākās tendences no Baltijas un visas pasaules

Red Bull Music Academy skatuve Positivus festivālā pirmo reizi tika atklāta 2009. gadā, un kopš tā brīža skatuves programmas kuratori ik gadu uz Positivus ved labāko, jaunāko un aktuālāko no Baltijas un visas pasaules. Kā atzīst Red Bull mārketinga vadītājs Baltijas valstīs Tomeks Boguševskis, Red Bull Music Academy galvenais mērķis ir atbalstīt radošumu mūzikā, vienlaikus izglītojot un palīdzot izprast jaunākās tendences mūzikas pasaulē. “Tāpēc ļaujiet jūs pārsteigt arī šogad ar izcilāko no mūsu svaigākās mūzikas kolekcijas,” viņš aicina.

Labāko no Igaunijas elektroniskās mūzikas uz Red Bull Music Academy skatuves šovasar piedāvās elektrosoula projekts Smthing Smthing, viens no spēcīgākajiem igauņu dīdžejiem - DJ Dave Storm kopā ar Stee Downes, jaudīgāko igauņu producentu apvienība Cartoon, kā arī DJ Quest, kurš lieliski kombinē akadēmiski gūtās zināšanas klasiskajā mūzikā ar hausmūzikas visplašākajām izpausmēm.

Uz Red Bull Music Academy skatuves kāps arī itālis Mario Moretti, kura DJ setos būtiska vieta ir atblāzmām no itāļu disko, savukārt unikālo Baltijas repa un R'nB skanējumu atklās lietuviešu vokālists un dīdžejs DJ Fingalick kopā ar Baltijas urbānās mūzikas smagsvaru DJ Vaiper Despotin. Latviju tikmēr pārstāvēs bītu meistars, liepājnieks NiklāvZ, un jau tuvākajā laikā Red Bull Music Academy skatuves programma tiks papildināta ar vēl citiem vārdiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!