Weekend Baltic festivāla mākslinieku programmas honorāri pārsniedz 2,1 miljonus

Raksta attēls - Weekend Baltic festivāla mākslinieku programmas honorāri pārsniedz 2,1 miljonus Publicitātes foto

19.06.2017 / Parmuziku.lv

Weekend Baltic festivāla mākslinieku saraksts joprojām ir grandiozākais un dārgākais, kāds jebkad Baltijas valstīs ir bijis.

Weekend Baltic festivāla, kurš norisināsies no 3. – 5. augustam Pērnavas pludmalē, mākslinieku honorāri pārsnieguši rekordaugstas izmaksas - 2,1 miljonus eiro. 

Weekend Baltic festivāls piedāvās populārākos elektroniskās deju mūzikas (EDM) un popmūzikas māksliniekus.

“Šobrīd varam uzskatīt Weekend Baltic festivālu kā lielāko pludmales festivālu Ziemeļeiropā. Mēs, esam aicinājuši virkni lielākos EDM māksliniekus bet savu vietu atraduši ir arī jauni, popmūzikas mākslinieki kā Bebe Rexha, Clean Bandt, Rae Sremmurd.”, komentē Weekend Baltic festivāla producents Henri Lindal.

“Iesaku šogad biļešu iegādi neatstāt uz pēdējo brīdi, jo jau šobrīd ir izpārdoti vairāk nekā 75% biļešu!”, piebilst Lindal.

Weekend Baltic festivāls piedāvā 3 dienu garumā skaistajā Pērnavas pludmalē baudīt šī brīža aktuālākos un pasaules mūzikas virsotņu iekarojušos deju un popmūzikas māksliniekus.

Festivālā līdz šim ir apstiprināti šādi mākslinieki (alfabētiskā secībā): Alan Walker, Alesso, Alex Mattson, Alma, Ally x Siger, Andres Puusepp, Angerfist, Alok, Armin van Buuren, Bass Modulators, Bebe Rexha, Bombossa Brothers, Brennan Heart, Camo & Krooked, Cartoon, The Chainsmokers, Chase & Status, Cheat Codes, Clean Bandit, Coverk x Byte, deadmau5, Don Diablo, Epordwerk, Erkki Sarapuu, Filatov & Karas, Fox Stevens, Futuristik, Flux Pavillion, GTA, Hot'N Handsome, Jauz, Kert Klaus, Kisma, Knife Party, Kristjan Hirmo, Kungs, Macky Gee, Madison Mars, Marc, Marek Talivere, Martin Garrix, MHKL, Matrix & Futurebound, Milwin, NOËP, Pawl, Pegboard Nerds, Proteus, Púr Múdd, Radical Redemption, Rae Sremmurd, R3hab, Sub Focus, Sven Arusoo, Syn Cole, Tchami, The Second Level, Tungevaag & Raaban, Valentino Khan, Wild Motherfuckers ja [Ex] Da Bass.

Biļetes ierobežotā daudzumā vēl pieejamas: www.weekendbaltic.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!