VIDEO: "The Killers" dalās ar īpaši emocionālu video par posttraumatisko stresa sindromu

Raksta attēls - VIDEO: "The Killers" dalās ar īpaši emocionālu video par posttraumatisko stresa sindromu Ekrānšāviņš no video

11.01.2018 / Parmuziku.lv

"The Killers" dalījušies ar emocionālu video dziesmai "Rut", kas iekļauta piektajā studijas albumā "Wonderful Wonderful". Stāstam grupas līderis Brendons Flauerss (Brandon Flowers) iedvesmojies no savas sievas, kura ilglaicīgi cīnās ar posttraumatisko stresa sindromu.

Video atspoguļo varoņu pamestības sajūtu un depresiju. Skaidrojot dziesmas iedvesmas avotu, grupas līderis Flauerss atklājis, ka viņa sieva vairāku gadu garumā cīnījusies ar sindromu, cenšoties izlikties, ka tas neeksistē, taču šī dziesma ir par to, kā tas beidzot tiek atzīts un pieņemts.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!