VIDEO: Diāna Sus jaunā dziesma "Just Begun / Moso Song"

Raksta attēls - VIDEO: Diāna Sus jaunā dziesma "Just Begun / Moso Song" Foto: Kaspars Teilāns

27.03.2018 / Parmuziku.lv

Grupas Sus Dungo soliste un dziesmu autore Diāna Sus radījusi personisku dziesmu, kas ierakstīta un filmēta šajā pavasarī zināšanu centrā "Zikurāts", sadarbojoties ar "Dice Throw Films" un "RecMore Media" komandām.

Diāna šobrīd dzīvo un studē mūziku Islandē. Vārds "Moso" ir saīsinājums no "Mosfellsbaer" - tā ir neliela pilsēta Reikjavīkas pakājē, kura ir Diānas mājas jau ilgāku laiku.  "Tas, kā iestājas pavasaris un kūst milzīgās sniega masas Esjas kalnā (kalns pa logu) atgādināja to, kā viss šis ceļš sākās un cik lēni patiesībā cilvēki "atkūst" sev un citiem", stāsta Diāna. "Par to arī ir šī vienkāršā dziesma."

Šobrīd Diāna studē, strādā un veido jaunu solo materiālu, brīvo laiku saistot ar filmu producēšanu un aktiermeistarību un paralēli veidojot džeza festivālu Islandes ziemeļos, kas paredzēts šajā gadā. Diānas nākamie koncerti notiks maijā Islandē, par tiem vairāk var uzzināt Diānas lapās Facebook un Instagram.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!