TWENTY ONE PILOTS Publicē pirmo dziesmu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - TWENTY ONE PILOTS  Publicē pirmo dziesmu no gaidāmā albuma Publicitātes foto

08.04.2021

GRAMMY® balvas ieguvēji Twenty One Pilots izziņo jaunu albumu Scaled And Icy, kas tiks izdots 21.maijā, ierakstu kompānijas “Fueled By Ramen” paspārnē, līdz ar albuma izziņošanu grupa ir publiskojusi pirmo dziesmu “Shy Away,” kas pieejama visās straumēšanas platformās.

Plānotais grupas albums tiks izdots dažādos formātos, ieskaitot īpašo komplektu. Šis būs amerikāņu dueta Twenty One Pilots pirmais albums pēdējo trīs gadu laikā, pēc iepriekšējā - Trench.

Albums tika radīts iepriekšējā gada laikā, kad pasaule atradās vīrusa izraisītās pandēmijas izolācijā, lielāko daļu albuma sarakstījis un producējis dueta vokālists Tailers Džozefs (Tyler Joseph), savukārt no otras valsts malas - bundzenieks Džošs (Josh Dun) ierakstījis bungu partijas. Albums tapis abiem dalībniekiem pārsvarā strādājot virtuāli. Un kā vairumam mūziķu šajā laikā piedzīvojot tādas emicijas kā  - šaubas, garlaicību, vientulību un satraukumu par nākotni. Nācās aizmirst ierasto studijas klātienes pieredzi un radīt albumu jauno apstākļos, meklējot labākos un drosmīgākos risinājumus.

Papildus albuma un jaunās dziesmas jaunumiem, apvienība ir ieplānojuši savu pirmo tiešsaistes priekšnesumu “Twenty One Pilots - Livestream Experience”, ko varēs vērot 21. maija naktī. Dzirdamas būs jau iepriekš izdotās, fanu iecienītās dziesmas, kā arī jaunākās no gaidāmā albuma - Scaled And Icy.  Biļetes iegādājamas -  live.twentyonepilots.com,

2020. gada laikā Twenty One Pilots pārsteidza fanus ar pāris singliem  “Level of Concern” un “Christmas Saves The Year.”  “Level of Concern” pavadīja 12 nedēļas Alternative Radio un nokļuva

Top 25 Billboard “Hot 100” topā, kā arī atnesa grupai uzvaru American Music Awards “Favorite Artist – Alternative Rock.” 

Dziesmas video ieguva GUINNESS WORLD RECORD™ par gārāko dziesmas video. Video režisori Džeisons Nikels (Jason Nickel) un Džeisons Zada (Jason Zada) radīja šedevru ar vairāk kā 162 tūkstošiem fanu iesūtītājiem video fragmentiem. Izmantojot Imposium platformu ik pa trīs minūtēm tika radīts jauns video un rādīts tiešsaistē YouTube platformā veselu 177 dienu garumā.

2018. gada Twenty One Pilots albums Trench ieguva plašu atzinību visā pasaulē, tajā iekļautie singli  “The Hype,” “Nico And The Niners” ,“Chlorine,” “My Blood.”  un “Jumpsuit.” “Jumpsuit” ieguva Billboard “Alternative Song” Nr.1 un palīdzēja apvienībai iegūit GRAMMY nomināciju (Labākā Rok Dziesma).

Savukārt 2013. gadā tolaik vēl mazpazīstamais amerikāņu duets uzstājās tepat, Salacgrīvā - Baltijā lielākajā mūzikas festivālā "Positivus". 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!