Jaunums no "Spotify" - turpmāk platforma piedāvās arī vizuālus podkāstus

Raksta attēls - Jaunums no "Spotify" - turpmāk platforma piedāvās arī vizuālus podkāstus Foto: Pexels.com

31.01.2018 / Parmuziku.lv

Lielākā mūzikas straumēšanas platforma "Spotify" paziņojusi, ka turpmāk piedāvās podkāstus par politiku un izklaidi, kas papildināti ar vizuālo informāciju - tekstu, foto vai video. Jaunajai multimediālajai funkcijai dots vārds "Spotlight".

Multimediālais formāts "Spotlight" veidots tā, lai ar stāstu papildinošiem vizuālajiem elementiem lietotājam sniegtu dziļāku izpratni par iemīļotajiem māksliniekiem, izlasēm, grāmatām, publikācijām utt. Jaunais formāts neizmaina Spotify līdzšinējo uzbūvi, taču papildina un uzlabo klausīšanās pieredzi, ņemot vērā, ka līdzās audio failiem klausītājam būs iespēja arī lasīt un skatīties vizuālos materiālus - foto un video. Tā, piemēram, lietojot vizuālo podkāstu, video fails parādīsies lietotnes kreisajā pusē. 

Šobrīd "Spotify" jau izmēģina platformu "Spotlight". Šobrīd tajā pieejams līdzšinējo "Spotify" partneru piedāvātais saturs: ziņas un podkāsti par politiku, kultūru, mūziku un sportu no tādiem populāriem medijiem kā BuzzFeed News, Cheddar, Crooked Media, Lenny Letter, Genius, Gimlet Media, The Minefield Girl, Refinery29 un Uninterrupted. Tāpat gaidāms arī "Spotify" radīts oriģinālsaturs. 

"Spotify" paziņojis, ka šī gada februārī būs pieejams jaunāks saturs. Pagaidām jaunais formāts pieejams tikai ASV, taču drīzumā - arī citviet pasaulē. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!