Tiks izdots Prinsa albums ”Piano & A Microphone 1983”

Raksta attēls - Tiks izdots Prinsa albums ”Piano & A Microphone 1983” Publicitātes foto

09.09.2018 / Parmuziku.lv

The Prince Estate sadarbībā ar ierakstu kompāniju Warner Bros izdod singlu "17 Days" no albuma "Piano & A Microphone 1983".

35 minūtes garais albums sastāv no deviņiem iepriekš neizdotiem skaņdarbiem, kurus Prinss ierakstījis mājas studijā audiokasetes formātā 1983. gadā. Singls “17 Days” pirmo reizi tika izdots 1985. gada maijā kā viens no singliem no multimiljonu pārdotā fenomena "Purple Rain". Dziesma kļuva par fanu iemīlotu un Prinss to izpildīja "Purple Rain", "Parade", "Musicology Live 2004", "Welcome To America", "Live Out Loud" un "Hit & Run II" koncertu ietvaros.

Albums ”Piano & A Microphone 1983” ir unikāls ieskats mūziķa radošajā procesā, kur viņš strādā pie “Purple Rain,  Joni Mitchell kaverversijas “A Case Of You, “Strange Relationship (netika izdota līdz 1987. gada albumam "Sign O’ The Times"), “International Lover” un citu dziesmu radīšanas. Albumā iekļauts vēl kāds reti atrodams dziesmas  “Mary Don’t You Weep” ieraksts, kas pieejams teātros lugas "BlacKkKlansman" noslēgumā.

Albums ierakstīts Prinsa mājas studijā "Kiowa Trail" 1983. gadā skaņu inženiera Don Batts vadībā. Ieraksta vāka foto redzams Prinss savas 1999. gada koncerttūres aizskatuvē. Fotogrāfijas autors ir Alans Belivū (Allen Beaulieu), kurš sadarbojās ar mūziķi laika periodā no 1979. līdz 1984. gadam.

The Prince Estate ir nodibinājums, kas rūpējas par psaaules leģendārā mūziķa muzikālā mantojuma saglabāšanu un nodošanu klausītājiem. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!