Prinsa mūzikas katalogs tagad atrodams digitālajos klausīšanās servisos

Raksta attēls -  Prinsa mūzikas katalogs tagad atrodams digitālajos klausīšanās servisos Albuma "PRINCE 4Ever" vāciņš, publicitātes foto

13.02.2017 / Parmuziku.lv

Warner Bros. Records (WBR) apstiprina, ka no šodienas Priniss (Prince) ikoniskais WBR katalogs pieejams visos digitālajās mūzikas klausīšanas lietotnēs.

Pirms 40 gadiem Priniss parakstīja līgumu ar "Warner Bros." ierakstu kompāniju un ierakstīja savus slavenākos albumus, tajā skaitā: "Prince", "Dirty Mind", "Controversy", "1999", "Purple Rain", "Around the World in a Day", "Parade", "Sign O’ The Times", "Batman" un "Diamonds and Pearls".

To vidū ir dziesmas kā  “Let’s Go Crazy,” “Kiss,” “Little Red Corvette,” “Raspberry Beret,” “When Doves Cry,” “Sign O’ The Times,” “Alphabet Street,” “Batdance,” “Cream,” “I Would Die 4 U,” “Diamonds and Pearls,” “Pop Life,” “Delirious,” “1999,” “Purple Rain” un daudz citas. 

"Esam pagodināti izziņot par plāniem pārizdot Prinsa pašu ikoniskāko albumu "Purple Rain", kā arī divus lieliskus, iepriekš neizdotus albumus. Papildus tam visam tiks izdotas divas koncert filmas no Paisley Park glabātuves. Šis īpašais notikums gaidām 9. jūnijā, " atklāj Kamerons Strangs (Cameron Strang), "Warner Bros. Records" izpilddirektors.

2016.gada Novembrī NPG un Warner Bros. Records izdeva "PRINCE 4Ever", kas sevī ietver 40 vissvairāk mīlētās Prinsa dziesmas un iepriekš neizdotu dziesmu “Moonbeam Levels.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!