The Chemical Brothers jaunais videoklips. Cilvēkiem ar vājiem nerviem labāk neskatīties

Raksta attēls - The Chemical Brothers jaunais videoklips. Cilvēkiem ar vājiem nerviem labāk neskatīties

19.08.2015 / Antra Bērtule

Seriāla The Walking Dead faniem gan patiks.

Jau jūlijā The Chemical Brothers izdeva savu kārtējo studijas plati ar nosaukumu Born in the Echoes, kurā ar savu darbu šoreiz piedalījās arī talantīgā ģitāriste, mūziķe St. Vincent (viņas koncertu mēs šogad baudījām arī Positivus festivāla trešās dienas noslēgumā) un Beck, kā arī citi.

Videoklips dziesmai Sometimes I Feel So Deserted ir iznācis nupat, un šeit ir iespēja to noskatīties. Brīdinām! Ir nepatīkami skati.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!