Starptautiskā kustība “Global Citizen” izdod pirmo EP

Raksta attēls - Starptautiskā kustība “Global Citizen” izdod pirmo EP Publicitātes foto

02.12.2018 / Parmuziku.lv

“Global Citizen EP1”, ir 4 oriģināldziesmu minialbums, kas tiks izdots 30. novembrī Parlophone Records paspārnē (Amerikā - Atlantic Records). Ierakstā piedalījušies - Pharrell Williams, Stormzy, David Guetta, Stargate, Cassper Nyovest, Jozzy, Wizkid, Tiwa Savage, Los Unidades un vēl daudzi citi.

Ienākumi no EP tiks novirzīti, lai atbalstītu Global Citizen kampaņas un centienus apkarot milzu nabadzību, kurā dzīvo liela daļa pasaules iedzīvotāju maznodrošinātajās valstīs. Global Citizen darbojas vēl tādos virzienos kā dzimumu līdztiesība, izglītības pieejamība,  ūdens un sanitāro nepieciešamību attīsīšana.

Projekta ietavros tiek rīkots mūzikas festivāls “Global Citizen Festival”, kura kurators ir grupas Coldplay līderis Kriss Mārtins. Albuma vadošais singls  ‘E-Lo’ pieejams no šodienas visos lielākajos lejupielādes un straumēšanas servisos visa pasaulē, kā arī to iespējams saņemt lejupielādei pasūtot EP. Singlā piedalās Los Unidades, Pharrell Williams un Jozzy, kā arī to pavada  Nelsona Mandelas iedvesmots dziesmu tekstu video.

‘GLOBAL CITIZEN festivāls: MANDELA 100’ notiks Johannesburgā 2. decembrī. Global Citizen CEO Hjū Evans (Hugh Evans):  “Simtiem gadu mēs esam liecinieki tam, ka mūzika spēj apvienot cilvēkus, radot kustības un pieprasot izmaiņas. Esam gandarīti un priecīgi izdot “Global Citizen EP 1” ar jaunām dziesmām, kuras izpilda šie fantastiskie mākslinieki, kuri arīdzan iestājas par nabadzības apkarošanu. Tāpat esam pateicīgi Deivam Holmes, Parlaphone Records un Atlantic Records, par savu atbalstu un līdzdalību šajā projektā, kurā esam pieteikuši beigas nabadzībai pasaulē līdz ar 2030. gadu.”

Deivs Holmes, Coldplay menedžeris:  "Tas ir liels pagodinājums strādāt līdztekus Krisam un Parlaphone pie šī EP, palīdzot Global Citizen kustībai. Prieks par visiem pieaicinātajiem mūziķiem un to kāds ir galarezultāts. Lai šis būtu pirmais no daudziem nākamajiem EP.”

EP iepriekšpasūtīšana šeit

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!