Spotify plāno iekarot podkāstu tirgu

Raksta attēls - Spotify plāno iekarot podkāstu tirgu Ekrānšāviņš no video

08.02.2019 / Parmuziku.lv

6. februārī, mūzikas straumēšanas servisa ‘’Spotify’’ dibinātājs, zviedru uzņēmējs un tehnologs Daniels Eks (Daniel Ek) paziņoja par ieceri pārņemt podkāstu platformu ‘’Anchor’’ un ‘’Gimlet Media’’ darbību.

‘’Spotify’’ šogad plāno ieguldīt aptuveni 500 miljonus ASV dolāru tieši podkāstu attīstīšanā un popularizēšanā iekš servisa.

"Vēlamies paplašināt mūsu piedāvājumu un kļūt par vadošo platformu pasaulē ne tikai mūzikas lauciņā, bet visā audio industrijā. ‘’Spotify’’ podkāstu klausītāji platformu izmanto gandrīz divreiz biežāk kā parastie mūzikas cienītāji," intervijā kanālam CNBC atklāj D. Eks.

Lai gan darījumu detaļas netiek atklātas, baumo, ka ‘’Gimlet Media’’ iegāde varētu izmaksāt ap 200 miljoniem ASV dolāru, kas tādā gadījumā to padarītu par visu laiku apjomīgāko podkāstu industrijas biznesa darījumu.

‘’Pieaugošais podkāstu klausītāju skaits ‘’Spotify’’ kompānijai nodrošina mūsdienīgas reklāmiespējas un plašāku auditoriju, kas radīs potenciālu lielākiem ieņēmumiem,’’ raksta biznesa medijs Forbes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!