Šēra izdevusi veltījumu ABBA

Raksta attēls - Šēra izdevusi veltījumu ABBA Publicitātes foto

03.10.2018 / Parmuziku.lv

Dziedātājas Šēras (Cher) jaunākais albums Dancing Queen veltīts citai pasaulē leģendārai apvienībai – Abba.

Albums izdots Warner Bros. paspārnē un pieejams visās lielākajās straumēšanas vietēs.

Oscar, Emmy un Grammy balvas ieguvusī Šēra iedvesmu jaunā albuma ierakstam guvusi no filmas "Mamma Mia! Here We Go Again".

Man vienmēr ir patikusi ABBA, esmu noskatījusies oriģinālo Broadway mūziklu Mamma Mia vismaz trīs reizes. Piedaloties filmas "Mamma Mia! Here We Go Again" tapšanā, es sapratu, cik Abbas dziesmas ir lieliskas un nemaz nenoveco. Iedomājos, kapēc gan man neiedziedāt veselu albumu. Procesā gan dziedāt nemz nebija tik viegli, tomēr esmu priecīga par rezultātu.

Albuma “Dancing Queen” ieraksts notika Londonā un Losandželosā. To producējis ilggadējs Šēras sadarbības partneris Marks Teilors (Mark Taylor).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!