Slepus apvienojas slavenā grupa "ABBA"

Raksta attēls - Slepus apvienojas slavenā grupa "ABBA" Publicitātes foto no "ABBA" aktīvās darbības laika

07.06.2016 / Parmuziku.lv

Fani šo apvienošanos gaidīja kopš 1982. gada.

Aizvadītajā svētdienā, 4. jūnijā, Stokholmā privātša svinībās mūziķu lokā tika atzīmēta 50 gadskārta, kopš Bjorna Ulveusa (Björn Ulvaeus) un Benija Andersona (Benny Andersson) veiksmīgās muzikālās sadarbības sākuma. Abiem kungiem uz skatuves pievienojās dāmas Angnēta Feltskūga (Agnetha Fältskog) and Anni "Frīda" Lingstade (Anni-Frid Lyngstadon). Mūziķi diskutēja par "ABBA" karjeru, kā arī izpildīja 1980. gada hitu "Me and I".

 

Kā medijiem atstāstījuši klātesošie, ideja par dziedāšanu radās spontāni - brīdi, kad Agneta un Anni-Frida deklamēja dziesmas vārdus, viņām negaidīti pievienojās abi Bjorns un Benijs. Diemžēl video no šī popmūzikai svarīgā notikuma nav pieejams, bet fotogrāfiju var aplūkot vietnē Instagram.

 

 

Grupa "ABBA" ir 1972. gadā dibināta zviedru grupa. 1974. gadā grupa uzvarēja Eirovīzijas dziesmu konkursu ar dziesmu "Waterloo", iemantojot milzīgu popularitāti visā pasaulē. "ABBA" ir viena no visu laiku veiksmīgākajām grupām popmūzikas vēsturē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!