Sensācija un Eiropas deju zāļu pieprasītākā reiva grupa no Krievijas - Little Big

Raksta attēls - Sensācija un Eiropas deju zāļu pieprasītākā reiva grupa no Krievijas - Little Big Publicitātes foto

23.10.2018 / Parmuziku.lv

Divi albumi, trīs hit singli, divpadsmit smieklīgi video, kuri skatīti 300 miljoni reižu YouTube un tas ir tikai sākums. Apvienība ir nolēmuši kļūt par starptautisku sensāciju. Liekas, tas notiek ātrāk, nekā cerēts, jo jau šobrīd pasaule sajutusi, kas ir "Skibidi".

Oktobra sākumā Little Big izdeva otro daļu viņu trešajam studijas albumam  “Antipositive, Pt.2”.  Nkavējoties albums nonāca #3 Krievijas Apple Music  topā , pateicoties mūzikas video singlam "Skibidi", kas kļuva par virālo sensāciju, to noskatījušies vairāk kā  33 miljoni YouTube vietnē nepilna mēneša laikā.  Skibidi klipā redzamās deju kustības, kļuvušas par populāru meme – parodiju, kas izplatās internet vietnē, ne tikai Krievijā, bet arī pāri tās robežām.  Populārais Krievijas televīzijas vakara šovs  “Evening Urgant” ir izveidojuši savu - Skibidi challenge

Little Big savu darbību sāka pirms pieciem gadiem, tās laikā viņi regulāri sniedz koncertus Keivijā, kas ir ļoti pieprasīti, tā pat arīdzan ir pabijuši Eiropas lielākajos festivalos, ieskaitot, Sziget, Dour, Lowlands, Paaspop, Couvre Feu, Motocultor un citos. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!