Rival Sons izdevuši jaunu albumu

Raksta attēls - Rival Sons izdevuši jaunu albumu Publicitātes foto

29.01.2019 / Parmuziku.lv

25. janvārī Amerikas rokgrupa “Rival Sons” ierakstu kompānijas Low Country Sound/Atlantic Records paspārnē izdeva savu jaunāko albumu FERAL ROOTS. Albums pieejams visos lejupielādes un straumēšanas servisos - DSPs. Albuma producents ir GRAMMY balvas ieguvējs Deivs Kobs (Dave Cobb).

"Feral Roots" iekļauti singli, kas jau sasnieguši ievērību: Top 10 roka hits “Do Your Worst,” ko nesen varēja dzirdēt grupas dalībnieku Džeja Bukanana (Jay Buchanan) un Skota Holideja (Scott Holiday) akustiskā izpildījumā (acoustic session at "PASTE Studios"). Tostarp albumā iekļautas dziesms “Too Bad,” “Feral Roots,” un “Look Away.”

Albuma "Feral Roots" pats pirmais vēstnesis bija dziesma “Do Your Worst”, kas tūlīt pēc publiskošanas saņēma slavenā izdevuma Rolling Stone slavinošu novērtējumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!