Rita Ora kļuvusi par visu laiku veiksmīgāko Britu izpildītāju

Raksta attēls - Rita Ora kļuvusi par  visu laiku veiksmīgāko Britu izpildītāju Ekrānšāviņš no video

08.10.2018 / Parmuziku.lv

Ar jaunā singla "Let you love me" izdošanu Rita Ora kļūst par vienīgo sieviešu izpildītāju, kurai izdevies iekļūt oficiālajā valsts Top 10 ar trīspadsmit dziesmām.

Ar sasniegtajiem panākumiem Rita Ora tiks ierakstīta vēsturē, pārtraucot 30 gadus ilgušo rekordu, kurš piederēja izpildītājām Šērlija Besijai (Shirley Bassey) un Petulai Klārkai (Petula Clark). Viņas topā iekļuva ar 12 un 10 hitiem.

Esmu pateicīga un pagodināta – tas ir neprāts! Man trūkst vārdu, lai aprakstītu, ko šie panākumi man nozīme. Novērtēju no sirds ikviena atbalstu, paldies faniem!

"Bez jums es nespētu tur nonākt. Apsolu turpināt jus vest “Phoenix”ceļojumā un darīt to cik labi vien spēju,” stāsta Rita Ora.

Ritas Oras panākumi sākās pagājušā gada Jūnijā, sākot augšupceļu valsts oficiālajā topā: Your Song (7), Lonely Together (with Avicii, 4), Anywhere (2), For You (8) un Let You Love Me (8). Aizvaditā vasara jaunajai izpildītājai bijusi visai iespaidīga un spēcīgi papildina viņas panākumu uzskaiti:
- izpādota Eiropas tūre ar priekšnesumu vairāk nekā 33 uzstāšanas reizēs;
- pieci viņas lielākie hiti sasnieguši 1,3 miljardu lielu klausījumu;
- globālais hits “Your Song”, kura autors ir Eds Šīrans (Ed Sheeran) un Stīvs Maks (Steve Mac) pārsniedz 352 miljonu klausījumu un ir arī dziedātājas lielākais hits Eiropā.

Augustā tika izdota dziesma , ‘Lonely Together’ sadarbībā ar populāro producentu/ DJ Avicii, kurš kļuva par hitu pasaulē, daudzkur iekļūstot Top10, sadarbība ar Liamu Peinu (Liam Payne) izrādījās ne mazāk veiksmīga, nopelnot dziedātājai #2 Anglijā un iekļūst filmas “Fifty Shades Freed” skaņu celiņā, un vē viena veiksme  -  ‘Girls’, sadarbība ar Cardi B, Bebe Rexha & Charli XCX . Visi pieminētie hiti tiks iekļauti dziedātājas albumā “Phoenix”, kas pie klausītājiem nonāks 23. novembrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!