Visu cieņu! Repere Nikija Mināža veic ļoti cēlu žestu

Raksta attēls - Visu cieņu! Repere Nikija Mināža veic ļoti cēlu žestu Publicitātes foto

08.05.2017 / Parmuziku.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē godalgotā repere Nikija Mināža (Nicki Minaj) mikroblogošanas vietnē Twitter izziņoja konkursu, kura balva bija apmaksāts ceļojums uz Lasvegasu un iespēja satikt reperi Billboard balvu ceremonijas laikā. Pretī repere saņēma jautājumu, vai viņa būtu gatava segt mācību maksu?

Nikija atbildēja, jā, viņa to var izdarīt un izsludināja internacionālu konkursu arī citiem studentiem ar teicamām mācību sekmēm. Uzrādot oficiālo atzīmju izrakstu, laimīgais students varēja saņemt Nikijas Mināžas mācību stipendiju.

Protams, pieprasījumi bija tik daudz, ka Nikija pavadīja nakti, apmaksājot dažādu nozaru topošo profesionāļu izglītību. 

Galu galā Nikija rakstīja: "Ok, tauta. Šis bija jautri. Turpināsim maksāšanu rītdien un redzēsim, vai man kontā būs atlikusi nauda. Mēneša vai divu mēnešu laikā apmaksāšu vēl kādu rēķinu".

Avots: boredpanda.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!