RED HOT CHILI PEPPERS paziņo par jaunu albumu UNLIMITED LOVE

Raksta attēls - RED HOT CHILI PEPPERS paziņo par jaunu albumu UNLIMITED LOVE

04.02.2022

Red Hot Chili Peppers paziņo par jauna albuma izdošanu. Divpadsmitais studijas ieraksts “Unlimited Love” tiks izdots 1. aprīlī.

Papildus lieliskajām ziņām par jaunu ierakstu, liela daļa grupas fanu priecāsies, uzzinot, ka grupā atgriezies un albuma tapšanā piedalījies ģitārists Džons Frušante (John Frusciante), savukārt albuma producents ir Riks Rubins (Rick Rubin).  

"Mūsu vienīgais mērķis ir pazust mūzikā. Mēs (Džons, Entonijs, Čeds un Flī) esam pavadījuši tūkstošiem stundu gan kopā, gan atsevišķi, izkopjot savu prasmi, atbalstot viens otru, lai izveidotu labāko albumu kādu esam radījuši. Esam sasodīti pateicīgi par iespēju visiem būt kopā, vienā telpā un atkal strādāt, kļūstot labākiem. Tika pavadītas dienas, nedēļas un mēneši klausoties vienam otrā, komponējot, brīvā noskaņā džemojot. Mūs ieskāva skaņas, ritms, vibrācijas, vārdi un melodijas. Ikviena albuma dziesma ir mūsu atspoguļojums, mūsu visuma skatījums. Paldies jums par klausīšanos un, ceram, ka jums patiks! “ stāsta grupa. 

Gaidāmā albuma “Unlimited Love” producēšanā piedalījās ilggadējais grupas draugs, producents Riks Rubins (Johnny Cash, Adele). Viņu radošā sadarbība rezultējusies iepriekšējos albumos  Blood Sugar Sex Magik [1991],  Californication [1999], By The Way [2002], un Stadium Arcadium [2006].

Jau šajā vasarā “ Red Hot Chili Peppers” ieplānojuši doties stadionu koncerttūrē, kur dāzādos datumos un dažādās vietās viņiem pievienosies Anderson.Paak & The Free NationalsA$AP RockyBeckHAIMKing PrincessSt. VincentThe Strokes, un Thundercat. Vairāk informācijas šeit!.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!