Populārā Franču dziedātāja ZAZ izziņo jaunu albumu "Effet Miroir"

Raksta attēls - Populārā Franču dziedātāja ZAZ izziņo jaunu albumu "Effet Miroir" ZAZ: Foto: Yann Orhan

09.09.2018 / Parmuziku.lv

Pasaulē zināmākā mūsdienu franču izpildītāja ZAZ izziņo jauna studijas albuma izdošanu. Effet Miroir (tulk. spoguļa efekts) tiks izdots 16. novembrī.

Albumā apvienoti vairāki stili, kas raksturīgi ZAZ skanējumam, tur atradīsiet atsauces uz popa un roka, salsa, Dienvidamerikas ģitāras un franču šansona dziedājumu. Pirmais vēstnesis ir dziesma  “Qué vendrá” (tulk.: Lai kas notiktu), kas izdziedāta gan Franču, gan Spāņu valodā un stāsta par dzīves pieņemšanu bez nožēlas. 

Jaunajā albumā es dziedu par to, ka ir jāpieņem sevi kāds esi, ari visām sejām. Tas ir par to cik dažādi esam

stāsta dziedātāja.

ZAZ, īstajā vārdā Izabella Žefruā (Isabelle Geffroy) savas unikālās balss dēļ izpelnījusies salīdzinājumu ar Edīti Piafu (Édith Piaf), Ellu Fidžeraldu (Ella Fitzgerald) un Īvu Montandu (Yves Montand). Dzimusi Bordo reģionā, tīņa gados Izabella devās iekarot Parīzi un vēlak iepazīstināja pasauli ar savu atvērtību, sirsnību un tikai sev raksturīgo izpildījuma stilu. ZAZ ieguvusi neskaitāmus apbalvojumus, tai skaitā Franču un Vācu Grammy. Viņas mūzikas ierakstu kopiju pārdotais apjoms pārsniedz 4 miljonus (Zelta statuss) vismaz 12 valstīs. ZAZ sniegusi vairāk nekā 500 koncertus piecos pasaules kontinentos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!