2016. gadā mūzikas konferencei Midem aprit 50 gadi!

Raksta attēls -  2016. gadā mūzikas konferencei Midem aprit 50 gadi! Foto:pexels.com.

22.12.2015 / Parmuziku.lv

Konference kopā pulcē mūziķus, mūzikas izdevējus, aģentus, izplatītājus, likumdevējus un ar mūziku saistītus tehnoloģiju inovatorus.

50. pastāvēšanas gadadiena tiks atzīmēta 2016. gadā no 7. līdz  10. jūnijam Francijā, Kannās. Konferences programmas centrā būs autortiesību reformu jautājumi, saistoši gan ASV, gan Eiropas mūzikas tirgū. Tostarp kā jaunumu Midem izstrādājuši rekomendācijas sistēmu, kas palīdzēs konferences delegātiem veiksmīgāk veidot savu jauno individuālo kontaktu tīklu.

2016. gadā pirmo reizi tiks piešķirts apbalvojums “International Midem Awards”, ar mērķi godināt mūzikas menedžeru panākumus. Tāpat “Midemlab” un “Midem Artist Accelerator” ietvaros tiks turpinātas jauno mākslinieku un inovatīvo ideju skates, kuru uzvarētāji arī saņems “International Midem Awards”.

“Midem 2016” fokusā būs stūrakmeņi, kas konferenci ir padarījuši par mūzikas industrijā nozīmīgu notikumu – unikāls un internacionāls skatījums, biznesa attīstībai piedāvātās iespējas, prasme savest kopā industrijā iesakņojušās kompānijas ar jauniem industrijas spēlētājiem un platforma jaunajiem māksliniekiem, kur atrādīt savu talantu

preses relīzē atklāj Džerome Delheis (Jérôme Delhaye), viens no konferences organizatoriem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!