Pārpasaulīgs skaistums! Noskaties Kamasi Vašingtona videoklipu "Truth"

Raksta attēls - Pārpasaulīgs skaistums! Noskaties Kamasi Vašingtona videoklipu  "Truth" Ekrānšāviņš

13.04.2017 / Parmuziku.lv

Saksofonists un komponists Kamasi Vašingtons (Kamasi Washington), kuru šovasar dzirdēsim Positivus Festivālā, izziņojis mazalbuma "Harmony of Difference" izdošanu. Jaunais ieraksts būs sešdaļīga svīta.

Gaidāmo mazalbumu Kamasi Vašingtons mērķi piesaka sekojoši: " Es ceru, ka cilvēki, vērodami skaistumu un harmoniju, kas rodas no dažādām melodijām, apzināsies, cik skaistas ir mūsu pašu atšķirības."

Konkrēts ieraksta izdošanas datums vēl nav zināms, taču tas notiks šajā vasarā.  Jau tagad ir iespējams noklausīties un noskatīties svītas noslēguma daļu ar nosaukumu "Truth". Režisora A.G. Rohas (AG Rojas) skaņdarbam izveidojis videoklipu ar abstraktu, bet vienlīdz nepārprotamu vēstījumu. 

Avots: pitchfork.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!